Paylaş
1 adet D67mm neodimyum arama mıknatıs pot ile eyebolt kurtarma balıkçılık mıknatıs fikstür anten manyetik montaj tabanları
Fiyat
₺128.43 -14 %
₺151.08
Stok durumu Stokta var


Ürün Açıklaması Neodimyum kurtarma balıkçılık mıknatıs/arama mıknatıs algılama mıknatıs Mıknatıs balıkçılık N42 neodimyum mıknatıs ve çelik kabuk yapılmış, neodimyum mıknatıs bir çelik kabuk içine putted olduğunu Mıknatısın bir tarafında manyetik gücü yoğunlaştırır ve mıknatısın çekme kuvvetini inanılmaz bir şekilde arttırır (2.5-4 kez) Aynı boyutta mıknatıs için). Aynı zamanda, çelik sheel, neodimyum mıknatısı grabing ve sıkma sırasında yongalamaya ve çatlamaya karşı koruyabilir. Esas olarak takım damlalıkları ve hazine avcıları için veya endüstride bazı parçaları tutmak/sabitlemek için kullanılır. Ürün Parametre: 1. parça adı: D67mm Neodim balıkçılık/arama mıknatısı mapa ile. 2. Material: Neodimyum Mıknatıs N42 + A3 çelik 3. boyutu: D67mm (Çap) * 12mm (Manyetik taban yüksekliği), tolerans +/-1mm 4. dikey çekme kuvveti: 200 KG Yatay çekme kuvveti: 40 KG 20mm kalınlığında ÇELİK TABAKA tabanında 5. çalışma sıcaklığı: 80 derece santigrat altında Ürün Özellikleri: 1. yüksek neodimyum mıknatıs ve nedeniyle inanılmaz güçlü Çelik Bardak 2. çelik kaplama herhangi bir çizik ve neodimiyum mıknatıslar yonga kaçınarak 3. içeren aksesuarlar: Bir eyebolt 4. çok sayıda uygulama: balıkçılık, arama, sabitleme, manyetik montaj 5. miktarı: 1 adet Mıknatıslar Paket başına Not:

Etiketler: Ucuz 1 adet D67mm neodimyum arama mıknatıs pot ile eyebolt kurtarma balıkçılık mıknatıs fikstür anten manyetik montaj tabanları, Yüksek Kalite 1 adet D67mm neodimyum arama mıknatıs pot ile eyebolt kurtarma balıkçılık mıknatıs fikstür anten manyetik montaj tabanları, Çin Manyetik Malzemeler Tedarikçiler.

Model Numarası MAE-D670012
karma Neodimyum Mıknatıs
Delik ile Evet
Tipi kalıcı
uygulama Endüstriyel Mıknatıs
Marka Adı FGHGF
şekil Circular
Material Neodymium Magnet N42+A3 Steel Plate
Size D67*12mm (Diameter *Thickness )
Vertical Magnet 200KG on Base of 20mm Steel Plate
With Removable eyebolt M10
Searching Magnet Fishing Magnet
searching magnet Super magnetic positioning
Salvage Magnet Recovery Magnet
Birim Tipi parça
Paket Boyutu 10cm x 10cm x 8cm (3.94in x 3.94in x 3.15in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler