Paylaş
BMW için TÜM NBT/F2x F3x CIC Güçlendirme Adaptörü Emulator Video hareket, navigasyon, ses Kontrolü Ile Aktivatör Tak ve Çalıştır
Fiyat
₺214.55
Stok durumu Stokta var

yeni BW TÜM NBT/F2x F3x CIC Güçlendirme Adaptörü Emulator Video hareket, navigasyon, ses Kontrolü Ile Aktivatör Tak ve Çalıştır Arayüzü/Konnektör/Kablo bu Arayüz TAK & ÇALıŞTıR! hiçbir teller kesmek gerekir-Basitçe PUG OYNA ücretsiz Araba Kablolama Harnesses Özel Pazen Isı Bant 1 Rulo CIC/güçlendirme tak ve çalıştır aktivasyon NBT Arayüzü. en yüksek kalite tak ve kablo adaptörü göre yapılan BMW kablolama içinde herhangi bir yangın neden olmayacak teknik özellikler koşum. sağlayacak navigasyon, ses kontrolü (bu fonksiyon sadece o zaman aktif olabilir birim bu işlevi var) ve hareket videoyu eğer fit CIC/pahalı kodları almadan başka bir araçtan NBT ana ünite. fonksiyonu 1. TV ücretsiz modifikasyonu 2. aktivasyonu CIC navigasyon işlevi/NBT destek 1: Tüm NBT 2: F2x F3x CIC (F2x = BW yeni 1 Serisi, Ama F25 olduğunu x3 (F25 = F1x CIC. Don 't destek) F3x = BW yeni 3 Serisi (eski E9x olduğunu)

Etiketler: Ucuz BMW için TÜM NBT/F2x F3x CIC Güçlendirme Adaptörü Emulator Video hareket, navigasyon, ses Kontrolü Ile Aktivatör Tak ve Çalıştır, Yüksek Kalite BMW için TÜM NBT/F2x F3x CIC Güçlendirme Adaptörü Emulator Video hareket, navigasyon, ses Kontrolü Ile Aktivatör Tak ve Çalıştır, Çin Pil Kablolar ve Konektörler Tedarikçiler.

Ürün Yükseklik 1
Ürün Ağırlığı 50g
parça numarası CIC Retrofit Adapter Emulator
diğer parça numarası CIC Retrofit Adapter Emulator
Özellikler CIC Retrofit Adapter Emulator
Ürün Genişlik 1
ülke/bölge üretim cn
Araç marka/model BMW
Marka Adı SHIHAIJUXIN
Ürün Uzunluk 1
Malzeme Türü CIC Retrofit Adapter Emulator
değişimi parça numarası CIC Retrofit Adapter Emulator
Birim Tipi Set
Paket Boyutu 20cm x 15cm x 10cm (7.87in x 5.91in x 3.94in)

Bir değerlendirme yazın

İlgili ürünler